o nas

Witajcie,

Fotografią ślubną w Krakowie zajmujemy się od 2009 roku. W naszej pracy łączymy naszą wielką pasję do fotografowania, zatrzymywania w kadrach najważniejszych chwil z umiejętnościami graficznymi, dzięki którymi zdjęcia stają się jeszcze piękniejsze. Czujemy się wyróżnieni, że zapraszacie właśnie Nas do uczestniczenia w najważniejszych dla Was chwilach.

Na fotografiach uwielbiamy uwieczniać emocje. Wszelkie uśmiechy, łzy i wzruszenia, subtelne spojrzenia w oczy czy taneczne, namiętne uściski to momenty, na które przez cały czas czekamy tworząc Wasze reportaże i starając się być niezauważeni.

Również technicznie pragniemy zaoferować Wam najwyższą jakość usług realizując reportaże przy użyciu pełnoklatkowych aparatów Nikon z ośmioma różnymi obiektywami i lampami. Zakochani jesteśmy w świetle zastanym, dlatego najchętniej używamy super jasnych stałek f1.4, jednak podczas wesel korzystamy z lamp zwłaszcza przy ujęciach dynamicznych. Posiadamy również legitymacje fotografa nadaną przez Kurię uprawniająca do robienia zdjęć podczas ceremonii kościelnych. Wykształcenie dziennikarskie sprawia, że nawiązywanie kontaktów z nowymi ludźmi nie jest dla nas niczym trudnym, a wielkie zamiłowanie do podróży owocuje chęcią fotografowania plenerów w najróżniejszych miejscach w Polsce i zagranicą.

To czego nie lubimy w zdjęciach ślubnych to nudne ustawiane fotografie plenerowe i takich zdjęć nie robimy. Podczas plenerów zwykle panuje wesoła bezstresowa atmosfera, w której możecie skupić się na sobie, własnych uczuciach i radościach, bez sztywnego pozowania.

Często przy plenerach inspirujemy się malarstwem lub literaturą.

Jeśli chcielibyście nas poznać i dowiedzieć się trochę więcej o nas i naszej pracy zapraszamy do kontaktu i na spotkanie przy pysznej kawie :)

pozdrawiamy,
Mariola i Bartosz